``We love to make coffee for people, who love to drink it.``

Martin

pražiar, barista

Inovácie, trendy v pražení ale hlavne výsledný chuťový profil sú pre neho absolútnou prioritou. Pokiaľ sa chcete dozvedieť čokoľvek o káve, spýtajte sa ho ? Na praženie však už nie sám, ocino je veľký kávičkár a v ostatnej dobe aj skvelý pražiar:)

Katka

barista, správa sociálnych sietí

Podnikanie, štátnice, svadba s Martinom. Dá sa toto stihnúť za jeden rok? Dá… a ešte oveľa viac. Pre Katku nie je nič nemožné, každá prekážka je pre ňu výzvou. A to všetko vždy s dobrou náladou a milým úsmevom. Príspevkami na sociálnych sieťach vždy prekvapí 🙂

Janka

baristka, personálna manažérka.

Otvorená myseľ spojená s jasnou víziou rodinného podniku. V každom z nás vidí jedinečného človeka obdarovaného talentami, len ich treba objaviť a rozvíjať. Spolu s Katkou sa starajú o naše prevádzky, eshop ale aj organizovanie kurzov v akadémií.

Patrik, Dada, Ľubica

baristi

Toto je náš tím… / na fotke chýba Ľubica/ Stretnete ich za barom, kde okrem špičkovo pripraveného espressa Vám odovzdajú vždy aj niečo navyše. Nadšenie, úsmev a veľa energie. Navyše Vám radi poradia pri výbere kávy z našej ponuky, aby chuťový profil Vám bol šitý priamo na mieru.

Menu